Chcę zapewnić Ci dostęp do

NAJTAŃSZYCH AUT W KRAJU

Jako internetowy dealer nowych samochodów zapewniamy możliwość zakupu fabrycznie nowych aut, pochodzących z dystrybucji krajowej oraz zagranicznej, zarówno dla potrzeb firmowych, jak i prywatnych w cenach najniższych na polskim rynku.

Szanowny Przedsiębiorco, Drogi Kliencie!

Zapraszamy-do-Nas-Najniższe-ceny-aut-premium-tylko-w-AutoCentrum-Prezes-Adam.jpg

Naszym celem jest dostarczenie Ci nowych aut w każdej klasie – szczególnie w kategorii samochodów drogich oraz marek premium – na najkorzystniejszych warunkach cenowych na rynku polskim oraz w najtańszej i najbardziej opłacalnej podatkowo formie finansowania – leasingu. Auta dostępne są też w najmie długoterminowym oraz zakupie gotówkowym.

W roku 2019 wprowadziliśmy do oferty samochodów osobowych dla firm i dla domów auta pochodzące bezpośrednio od autoryzowanych dealerów najlepszych marek motoryzacyjnych z obszaru UE. Negocjujemy u nich bardzo atrakcyjne rabaty sięgające nierzadko ponad 30% w stosunku do cen oferowanych przez dystrybutorów krajowych!

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie samochody nowe, posiadające gwarancję fabryczną i często już zarejestrowane – auta gotowe do odbioru od ręki. Jeśli jednak wybierzesz samochód w fazie produkcji, to zamówimy go bezpośrednio u producenta wg cen obowiązujących w zakupach flotowych.

Gwarantujemy, że wybrane przez Ciebie auto będzie pochodziło z polskich lub europejskich magazynów szanowanych i cenionych w naszym kraju producentów samochodów.

Bezpośrednia współpraca z dystrybutorami zapewnia nam wgląd do dużej bazy samochodów skonfigurowanych i dostępnych „od ręki” – gotowych do drogi lub przetransportowania do wybranego przez Ciebie miejsca. W przypadku auta na zamówienie – otrzymasz samochód bezpośrednio z linii montażowej.

Uzyskasz maksymalny rabat bez potrzeby osobistego negocjowania cen z dealerem, gdyż ten etap procesu zakupowego już wykonaliśmy za Ciebie. Uzyskaliśmy bowiem maksymalne możliwe rabaty, które do tej pory były zarezerwowane tylko dla zakupów flotowych i wypożyczalni samochodów osobowych.

Możesz kupić nowe auto klasy premium, w gotowej i bogatej konfiguracji po cenie niższej niż najtańsza oferta dostępna obecnie u polskich dealerów wybranego producenta.

Wszelkie formalności związane z zakupem, najmem długoterminowym albo leasingiem auta załatwisz w zaciszu swojego biura lub domu, a kilka wizyt w salonach samochodowych zamienisz na jedną: tą związaną z odbiorem swojego przedmiotu leasingu lub najmu – auta i podpisaniem stosownych dokumentów.

Zapraszam Cię osobiście do wyboru Twojej marki samochodu, a następnie wypełnienia zgłoszenia rezerwacyjnego. Jeśli chcesz zapytać o interesujące Cię auta do Twoje firmy – skorzystaj proszę z dostępnych na stronie każdego auta formularzy kontaktowych.

Pozostając w kontakcie, pozdrawiam serdecznie

podpis-prezesa Auto Centrum Zdjęcia Samochodów Kolor Ceny Premium AutoCentrum

Adam Drzas

Dyrektor Sprzedaży AutoCentrum – “Prosty Wybór dla Biznesu i Dla Domu”

AutoCentrum – “Prosty Wybór dla Biznesu i dla Domu” należy do maGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Puławach przy ul. Słowackiego 2, 24-100, zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS: 0000583451, NIP: 7123302245, REGON: 362862468, kapitał zakładowy 5 000 PLN.

Najwięksi producenci

Najlepsze marki aut do wyboru

Doradztwo finansowe

Bezpłatna wycena finansowania auta

Dostawa pod dom lub firmę

Kluczyki do auta odbierzesz gdzie chcesz

Niskie ceny vs konkurencja

Twój portfel zachowa optymalną kondycję