Dlaczego AutoCentrum?

Jako internetowy dealer nowych samochodów pragniemy zapewnić Ci dostępność do fabrycznie nowych aut, pochodzących z dystrybucji krajowej oraz zagranicznej, zarówno dla potrzeb firmowych, jak i prywatnych.

Na naszym portalu publikują swoje oferty dealerzy i salony samochodowe. Znajdziesz tu zatem aktualne oferty…choć, z uwagi na problemy rynku motoryzacyjnego z dostępnością samochodów, będziesz zapewne musiał chwilę poczekać a swoje auto.

Zapraszamy-do-Nas-Najniższe-ceny-aut-premium-tylko-w-AutoCentrum-Prezes-Adam.jpg

Niezmiennie naszym celem jest dostarczenie Ci nowych aut w każdej klasie – szczególnie w kategorii samochodów droższych oraz marek premium. Chcemy również pomóc Ci by zakup aut obywał się na najkorzystniejszych warunkach cenowych. Dlatego też zapewniamy dostęp do najtańszej i najbardziej opłacalnej podatkowo formy finansowania – leasingu. W ofercie znajduje się też pochodna umowy leasingu – najem długoterminowy. Dostępna jest także forma zakupy gotówkowego, jednak zgodnie z naszym auto przewodnikiem – odradzamy ten rodzaj płatności, szczególnie za drogie auta.

Co znajdziesz na AutoCentrum?

Na AutoCentrum znajdziesz wyłącznie samochody nowe, posiadające gwarancję fabryczną i nierzadko już zarejestrowane – auta gotowe do odbioru od ręki. Jeśli jednak wybierzesz samochód w fazie produkcji, to na zamówimy będziesz musiał poczekać kilka tygodni a – w niektórych przypadkach – nawet parę miesięcy.

Gwarantujemy, że wybrane przez Ciebie auto będzie pochodziło z polskich lub europejskich magazynów szanowanych i cenionych w naszym kraju producentów samochodów.

Jak zamówić samochód na AutoCentrum?

Wszelkie formalności związane z zakupem, najmem długoterminowym albo leasingiem auta załatwisz w zaciszu swojego biura lub domu, a kilka wizyt w salonach samochodowych zamienisz na jedną: tą związaną z odbiorem swojego przedmiotu leasingu lub najmu – auta i podpisaniem stosownych dokumentów.

Zapraszamy Cię zatem do wyboru odpowiadającej Ci marki i modelu samochodu, a następnie wypełnienia i wysłania zamówienia na auto (przycisk dostępny na stronie wybranego samochodu). Jeśli chcesz zapytać o interesujące Cię auto – skorzystaj z dostępnego na stronie każdego samochodu formularza kontaktowego.

Sprawdź, co jeszcze jest na AutoCentrum?

Salon samochodowy

Czy znajdziesz tu nowe auto dla siebie?

Auto przewodnik

Podpowie, jak najkorzystniej kupić auto?

Ubezpieczenie GAP

Dowiesz się wszystkiego i może zamówisz?